Haber

Esenyurt’ta hırsızlık yaptığı iddia edilen çocuk sokak ortasında dövüldü

İstanbul Esenyurt’ta bir kişi, daha önce hırsızlık yaptığı gerekçesiyle bir çocuğu sokak ortasında sopayla dövdü. Saldırdığı çocuğu dakikalarca sürüklerken, çevredeki vatandaşların araya girmesiyle taraflar ayrıldı. O anlar ise cep telefonu kameralarına yansıdı.

Sopayla Dövüldü

Tezlere göre, dün saat 13.00 sıralarında Esenyurt’un Fatih İlçesi’nde bir kişi, kendisinden önce hırsızlık yapan çocuğu görünce sopalı saldırıda bulundu. Köpeğiyle sokakta dolaşan çocuk, sopanın darbeleri karşısında şaşkına dönerken, çevredeki vatandaşlardan yardım istedi. Çocuğu yerde uzun süre sürükleyen şahıs sopayla vurmaya devam ederken, çevredeki vatandaşlar duruma müdahale etti.

BIÇAĞI GERİ AL

Olayın ardından taraflar dağıldı. Eve koşan çocuğun, aldığı bıçakla sopalı şahsı kovalarken, alt sokakta şahsı bıçakladığı öğrenildi. O anlar ise cep telefonu kameralarına an be an yansıdı.

“ÖNCE BENİ BOZDU” DEMİŞTİ

Müdahale edip çocuğu kurtaran Talip Düzün, “Sokaktan sopayla geldi ve elinde köpekle çocuğa saldırdı. Sesi duyunca dışarı çıktık. Adam çocuğun ağzına vuruyor ve darp ediyordu. Çocuğu 10-15 dakika dövdü yerde sürükledi çocuğun ağzı yüzü kan içindeydi çocuğa acıyıp müdahale edip götürdük dayağı tuttum adama sordu, ‘Beni neden dövüyorsun?’ ‘Beni daha önce kaçırdılar’ dedi. Daha sonra darp edilen çocuğun evden bıçak alarak kendisini döven kişiyi bıçakladığını duyduk” dedi.

ortahisar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu