Yaşam

Acun Ilıcalı’dan Survivor açıklaması: ‘Birkaç kansız sonuç’

Her açıklaması ve her paylaşımı olay olan ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, Survivor açıklamasıyla yeniden gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde Işık Tuğba Namlı’nın Youtube programına konuk olan Ilıcalı, “Survivor’da rol almasaydım dediğiniz biri var mı?” sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

Ilıcalı, “Evet birkaç kansız vaka oldu. Çocuğu meşhur ettik, bizim sayemizde dizilerde oynuyor. Survivor’u soruyorlar, ‘Bana Survivor’u sormayın’ diyor.

Ben de aradım ve ‘Abi merakımdan soruyorum nasıl ünlü oldun’ dedim. Söyledim. ‘Çıktıktan sonra izledim ve parçalar bana göre yanlıştı.’ söz konusu. “Ben de ‘Çıktıktan sonra bize program yaptınız’ dedim” dedi.

Ilıcalı’nın sert açıklamalarında kastettiği kişinin Serkay Tütüncü olduğu iddia edilirken, ünlü isim Ilıcalı’ya yanıt verdi.

İş adamı ve Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı, şimdi de Assist Analiz programında önemli bir açıklama yaptı. Survivor programına Süper Lig’den hangi futbolcuları almak istediği sorulan Ilıcalı, iki efsane ismi açıkladı.

Acun Ilıcalı; “Emre Belözoğlu ve Arda Turan’ı alın, sonra televizyonun karşısına geçin izleyin. Bundan sonra sunmama bile gerek yok.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu